Registrace nového partnera
Přihlásit se

Podmínky inzerce

Registrace Vašeho profilu a nabízení Vašich služeb na našem portálu je zdarma a nejsou zde ani žádné skryté poplatky.

Nebude Vám vystavena žádná faktura, avšak sestrojení a provoz tohoto webu sebou nese náklady.

Proto přicházíme s velmi férovým modelem spolupráce, kdy na základě velikosti Vašeho podnikání budeme chtít následující protiplnění (tzv. barter, neboli výměnný obchod):


Registrace Vašeho profilu a nabízení Vašich služeb na našem portálu je zdarma a nejsou zde ani žádné skryté poplatky. Nebude Vám vystavena žádná faktura, avšak sestrojení a provoz tohoto webu sebou nese náklady.

Proto přicházíme s velmi férovým modelem spolupráce, kdy na základě velikosti Vašeho podnikání budeme chtít následující protiplnění (tzv. barter, neboli výměnný obchod):

Velikost podnikáníi Barteri
Poukazy na služby (vouchery) Příspěvek na Vaší Facebookové zdi o našem portálu
1-2 osoby 1ks každý kalendářní rok 1ks za každých 6 měsíců
3-5 osob 2ks každý kalendářní rok 1ks za každých 9 měsíců
6-10 osoby 4ks každý kalendářní rok 1ks za každých 9 měsíců
11-20 osoby 12ks každý kalendářní rok 1ks za každých 12 měsíců
21 osob a více 24ks každý kalendářní rok 1ks za každých 18 měsíců

Jedná se o Vámi inzerované služby na našem portálu a věříme, že typy služeb na voucheru budou férově odpovídat průměrné hodnotě Vámi běžně poskytovaných služeb

Vaším pokračováním a odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami výměnného obchodu a zavazujete se nám jej automaticky zaslat v elektronické podobě na náš email: barter@svetvolna.cz

V případě jakéhokoliv dotazu nám neváhejte zaslat email: barter@svetvolna.cz

V případě, že provozovatel webu usoudí, že inzerent porušuje tyto podmínky inzerce, všeobecné obchodní podmínky nebo zásady zpracování osobních údajů, vyhrazuje si právo kdykoliv inzerentovu nabídku smazat, a to i bez udání důvodu.

V budoucnu si vyhrazujeme změnit tyto podmínky inzerce, avšak o případné změně budou naši partneři informování s předstihem nejméně dvou měsíců. Pokud s novými změnami podmínek inzerce nebude náš stávající partner souhlasit, bude mu jeho inzerce smazána a nebude mít nadále nárok využívat naše služby.


V Praze dne 2.4.2021

BEXPANDER, s.r.o.
IČ: 064 09 202
provozovatel webu

Cookies jsou na našich stránkách užity za účelem měření návštěvnosti webů, cílení reklamy a přizpůsobení zobrazení webových stránek. Cookies najdete zde.

Úspěšně jste byl přihlášen!